Diagnostyka

Centrum Medyczne Hubert oferuje pacjentom diagnostykę medyczną. W dzisiejszych czasach jest to nieodłączny element rozpoznawania stanów chorobowych. Wyniki badań diagnostycznych są źródłem informacji, która informuje o obecności procesu chorobowego oraz efektach postępowania terapeutycznego.

Wykonujemy diagnostykę w zakresie:

  • Badania laboratoryjne Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych odbywa się w godzinach 7:00 – 8:00 we wtorki i piątki. Współpracujemy z dobrze wyposażonym laboratorium specjalistycznym – wykonujemy wszystkie badania laboratoryjne – wyniki analiz są do odebrania w dniu następnym.
  • Ultrasonografii Badanie jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, jamy opłucnej, prostaty oraz przedmiesiączkowe.

Profilaktyka

Wczesne wykrycie choroby i jej leczenie, to jedno z ważniejszych zadań medycyny. Profilaktyka od zawsze spełniała ważną rolę w medycynie, a jej znaczenie odgrywa znaczącą rolę na różnych etapach życia człowieka. Przede wszystkim zakres działań profilaktycznych obejmuje promocję zdrowego trybu życia, zapobiega chorobom, określając czynniki ryzyka. Ma wpływ również na to, aby konsekwencje choroby były jak najmniejsze poprzez wczesne jej wykrycie i leczenie. Obszar działań profilaktycznych, to również dążenie do tego, aby choroba nie postępowała i nie wywołała powikłań.

Centrum Medyczne Hubert aktywnie uczestniczy w realizacji profilaktycznych programów zdrowotnych organizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

CENTRUM MEDYCZNE HUBERT

ul. Cicha 7, 67-400 Wschowa
tel. 65 540 81 80

CZYNNE:
Pon.-Pt. 8:00-18:00

Skip to content